ArtMoving challenge 2016 – najlepšie registračné videá | archív

Čo je to Artmoving challenge ? 

ArtMoving je Festival umenia pohybu. Je to už piaty jubilejný ročník najväčšej freerunnovej akcie v Českej republike. Vyskúšaš si tu množstvo športových disciplín – freerun, longboard, paddleboard, slackline, workout, trampolína atď. Máš možnosť sa zoznámiť s TOP parkour a freerun atlétmi ako Kyria Kolesnikov, Vova Koldaev, Cionn Hauser atď. Ak sa venuješ parkouru a freerunningu máš možnosť súťažiť o skvelé výhry v dvoch kategóriach – Junior a Pro. Podujatie sa koná už o niekoľko dní (24-26.6 2016) v Hradci Králové v Českej republike.

Najlepšie registračné videá na Artmoving 2016

Záujemcovia, ktorí sa chceli zúčastniť súťaže v parkoure a freerunningu mali možnosť zaslať krátke video s ukážkou ich “skills“. Porota následne vyberie niekoľko najlepších a tí sa kvalifikujú do súťaže. Ak máš stále záujem sa súťaže zúčastniť, tak máš možnosť kvalifikovať sa priamo na mieste  🙂 Tu je niekoľko najlepších kvalifikačných videí.

Petr Hubka

Roman Plch

Matěj Srovnal

Sára Peterková

Kryštof Regner

Sebastián Dratva

Tomáš Týc

Martin Nahodil

Eliška Krejčí

Adam Holub

Viac videí nájdeš na youtube pod kľúčovým slovom: Artmoving 2016. Všetkým súťažiacim držíme palce. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o podujatí, tak kliknite SEM.

 

ArtMoving challenge 2016 – najlepšie registračné videá | archív
5 (100%) 7 votes

Komentáre