Dychberúce akrobatické fotografie Mareka Muchu z Nitry

Dychberúce akrobatické fotografie Mareka Muchu z Nitry

O tom, že rôzne akrobatické prvky vyzerajú skvele na videu, niet pochýb. Oveľa ťažšie je však zachytiť tieto kúsky na fotografie. My sme pred časom oslovili talentovaného fotografa Mareka Muchu z Nitry, aby sa spoločne s nami podujal na fotení akčných fotografií, on súhlasil. Výsledok je naozaj úžasný, o čom sa môžete presvedčiť na výsledných fotografiách. Mareka sme tiež trochu vyspovedali 🙂

marek-mucha-fotograf

Ako dlho sa venuješ foteniu a ako si sa k nemu dostal?

Foteniu sa venujem zhruba 2,5 – 3 roky a dostal som sa k nemu ako slepé kura k pivu, popravde lebo sám som nevedel, ako a čo so životom, tak som začal cvakať len s otcovým kompaktom, ale stále mi to nestačilo, tak som si začal nastavovať expozíciu a svetlo a chytilo ma to až natoľko, že som si kúpil vlastný fotoaparát a vtedy som si uvedomil, že by to mohlo byť niečo, čo ma napĺňa a baví.

Je pre teba fotenie iba záľubou, alebo sa ním aj živíš ?

Fotenie je pre mňa životom a vášňou, ale zatiaľ si ním len privyrábam. V budúcnosti by som túto vášeň chcel rozvinúť do takej miery, aby som sa ňou mohol živiť. 

Čo najradšej zachytávaš cez hľadáčik fotoaparátu?

 Najviac inklinujem k fotografovaniu áut, ktoré ma baví asi najviac, ale kedže začínam, tak si moc vyberať neviem, ale fotím všetko, čo sa len dá a čo sa fotiť dá. Taktiež ma baví aj športová fotografia, kedže som s ňou aj začínal, tak mi špeciálne prirástol k srdcu tento typ fotografie.

 

Dychberúce akrobatické fotografie Mareka Muchu z Nitry
4.9 (97.78%) 9 votes

Komentáre