Filip Tvrdoň

Trénerská špecializácia

  • kondičný a kompenzačný tréning pre ľudí so sedavým spôsobom života,
  • kalistenika (tréning s využívaním vlastnej hmotnosti),
  • workout

Informácie

Celý život som bol v pohybe, aj keď som to po väčšinu času neartikuloval ako „šport“ alebo „fitnes“. Od loptových hier, vysokohorskej turistiky a lezeniacez kravmagu, thajský box a klasické posilňovanie vo fitku som sa postupne prepracoval k posilňovaniu s vlastnouhmotnosťou, workoutu, gymnastike a parkouru. S tým súviselo aj prijímanie a aktívne získavanie nových informácií, celých konceptov a filozofií a hľadanie vlastnej cesty v bludisku tréningových a výživových metód a formovanie vlastnej koncepcie.

Od začiatku roka 2016 som začal aktívne trénovať druhých a ku koncu toho istého roka som už ako tréner viedol takmer 70 tréningov mesačne. Pri práci v IT spoločnosti si bezprostredne uvedomujem, ako veľmi sú ľudia, ktorí strávia obrovské množstvo hodín v kancelárii, odtrhnutí odprirodzeného a zdravého pohybu – a gro mojich tréningov tvorí „znovuobjavovanie“ týchto pohybových vzorov s klientami.

V súčasnosti vediem osobné a mini-skupinové tréningy a pracujem aj ako tréner detskej prípravky v bratislavskom Skill Labe.

Kontakt

Email: tvrdon.filip@gmail.com

Telefón: +421 948 850 502

Filip Tvrdoň
4.5 (90%) 2 votes

Komentáre