V prešove sa stretli nadšenci parkouru a freerunu | video

V sobotu 11. júla sa uskutočnil v poradí štvrtý ročník parkour a freerun jamu v Prešove. Organizujú ho chalani zo skupiny B.O.C crew o ktorých sme už na našom portáli písali.  Celý program začal o 10.00 v Záhrade Umenia, kde po spoločnom stretnutí nasledovala rozcvička, ktorá je veľmi dôležitá. Na tomto jame ide o to aby sa stretli hlavne ľudia, ktorých spája rovnaká vec a tou je pohyb. Toto stretnutie je určené nie len pre pokročilých, ale taktiež pre začiatočníkov a tých, ktorí by radi začali. Ide o to motivovať každého, užiť si spoločný tréning a odovzdávať si medzi sebou skúsenosti.

B.O.C crew o tomto podujatí napísali:

“Na tomto štvrtom ročníku sme si pre zúčastnených pripravili súťaž ako motiváciu pre všetkých, kde sme sa zúčastnených pomocou jednotlivých disciplín snažili naučiť nepreceňovaniu sa, vedieť sa v situáciách pred jednotlivými skokmi ohodnotiť a taktiež naučiť využívať svoj silový potenciál. Tí najlepší boli ocenení pre motiváciu a zároveň boli motiváciou pre druhých.
Každý rok pred letom sa ľudia tešia na toto už zabehnuté parkourové podujatie v Prešove. Veríme, že možno práve aj týmto video prilákame opäť nových ľudí na ďalší Parkour/Freerun Jam v Prešove.”

Ako to na tomto stretnutí vyzeralo si môžeš pozrieť v nasledujúcom videu 🙂 

V prešove sa stretli nadšenci parkouru a freerunu | video
4.5 (90%) 2 votes

Komentáre