Akadémia Skill Lab Nitra – parkour, gymnastika, workout, trampolína

skill-lab-nitra-parkour-telocvicna

Skill lab v Nitre nie je priemerné fitness centrum, ale namakaná telocvičňa, kde máš možnosť rozvíjať svoju silu, rýchlosť, výbušnosť, obratnosť a ohybnosť. Je jedno, či si začiatočník alebo pokročilý, Skill lab ponúka širokú paletu tréningových programov.

Skupinové tréningové programy

Detská prípravka 4+

Na našich tréningoch cielene podporujeme v deťoch záujem o pohybové aktivity, rozvíjame trvalý pozitívny vzťah k športu, zameriavame sa na všeobecný rozvoj a pohybovú prípravu. Naším cieľom nie je len fyzická príprava, ale aj vzdelávanie v oblasti správnych návykov a sociálnej interakcie. Všeobecnosť vnímame ako najdôležitejší základ pre akékoľvek fyzické či mentálne zadanie v živote každého človeka. Snažíme sa tak tvoriť lepšiu budúcnosť pre naše deti, pre nás.
Detská prípravka NR: info@tomasmanik.com

detska-pripravka

Akadémia parkour a freerun 1 – začiatočníci

Zaujíma ťa parkour a freerunning? Chceš sa naučiť saltá, prekonať strach a skákať veľké skoky ? Ak áno, tak neváhaj navštíviť náš tréningový program parkour a freerun. Naši skúsení tréneri ťa bezpečne uvedú do sveta pohybu, zvýšiš svoju fyzickú silu a osvojíš si základné techniky z parkouru a freerunningu. Vďaka špičkovému vybaveniu minimalizujeme nebezpečenstvo zranenia pri nácviku nových prvkov, ako sú napríklad základné saltá. Na tréningu sa zameriavame predovšetkým na rozvoj základných pohybových schopností. Behanie, skákanie, lezenie, koordinácia, saltá – to všetko tu učíme. Po úspešnom absolvovaní tohto programu budeš môcť dokázať trénerom, že máš nato, aby si mohol prejsť do programu pre pokročilých (skúška).

 

Akadémia parkour a freerun 2 – pokročilí

Venuješ sa parkoru a freerunningu už nejaký ten čas a ovládaš základné prvky? Chceš sa posunúť vpred a naučiť sa najťažšie prvky z parkouru a freerunningu? Ak áno, tak práve pre teba je tu tréningový program pre pokročilých, ale pozor, musíš dokázať trénerom, že máš dostatočné množstvo skúseností, aby si mohol tento program navštevovať (skúška). Týmto programom začína pre teba tvrdá práca a preto musíš byť pripravený padať a nikdy sa nevzdávať. Tento program je motivácia pre každého nováčika, ktorý navštívi akadémie Skill lab Nitra. Staň sa tým najlepším!

Rozhýb sa 13+

Skupinový tréning určený mužom a ženám, ktorých cieľom nie je vyzerať ako z obálky časopisu, netúžia byť najsilnejší a zvládať extrémne náročne workoutové či akrobatické kúsky. Rozhýb sa je určený všetkým začiatočníkom a mierne pokročilým cvičencom, ktorých cieľom je pravidelný a výživný pohyb, zdravie, rozvoj pohybových schopností, sily a kondície. Ako pozitívny vedľajší efekt, môžete už za niekoľko týždňov očakávať krajší odraz v zrkadle, pocit pohybového uspokojenia a vitality.

rozhyb-sa-nitra

Workout 13+

Najefektívnejší a najprirodzenejší spôsob cvičenia aký kedy existoval – cvičenie s vlastnou hmotnosťou.Tréning je určený pre každého, kto je ochotný objavovať a posúvať svoje fyzické limity. Je jedno, či si úplný začiatočník, alebo cvičíš už dlhé roky, vždy je spôsob, akým sa môžeš prekonať a posunúť ďalej, naučiť sa nový pohyb alebo cvičenie. Tréningy sú zamerané na rozvoj silydynamiky, a to prevažne cvičeniami s vlastnou hmotnosťou a funkčným náradím, ako sú hrazdy, kruhy, bradlá, laná, pridané záťaže, olympijské tyče a kettlebelly.

Trampolínový program / Jump & Fun

Baví ťa skákanie na trampolíne a nestačí ti 5 minút? Ak áno, určite navštív náš nový tréningový program, kde budeš môcť trénovať 60 minút na 10 metrovej trampolíne, ktorá končí skokom do penového bazéna. Na tréningu sa naučíš základné, ale aj náročné akrobatické prvky. Trampolína poskytuje príjemný odraz a dopad na veľkej ploche, čo umožňuje väčší počet opakovaní jednotlivých prvkov, ako pri bežnom tréningu. Trampolína v tomto tréningu funguje ako šetrič našej energie, za jeden tréning zvládneš to, na čom by si musel pracovať minimálne tri bežné tréningy (270 minút). Tréning je vhodný pre úplných začiatočníkov, ale aj pre ľudí, ktorí navštevujú program parkour a freerun (APF). Práve tú dokážete natrénovať správnu techniku pri maximálnom počte opakovaní.

 

 

Kde sa nachádza Skill lab Nitra ? 

Túto multifunkčnú športovú telocvičňu v Nitre nájdete na adrese Levická 5. V prípade otázok nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára – TU.

skill-lab-nitra-telocvicna

Akadémia Skill Lab Nitra – parkour, gymnastika, workout, trampolína
4.5 (90%) 10 votes

Komentáre