Born to trick challenge 2016 – parkour, workout súťaž Trenčín | archív

Chceme vás pozvať na ďalší ročník súťaže Born to trick challenge, ktorá sa uskutoční v Trenčíne. Keďže minuloročná akcia bola nad všetky očakávania, tak sa chalani z Born to trick rozhodli súťaž zopakovať. Tak ako minulý rok, aj teraz prídu zaujímaví hostia zo zahraničia. Môžeme spomenúť napríklad freerunnera Waldemara  Müllera, ktorý určite predvedie skvelú show.  Cieľom Born to Trick Challenge 2016 je združiť parkourovú a street workoutovú komunitu. Nadviazať medzi nimi priateľské vzťahy a spoluprácu. Súťaž vyhráva celý tím, nie jednotlivec.

Súťaž bude pozostávať z dvoch kôl

1.KOLO – Rozdelenie všetkých účastníkov do náhodných tímov tvorených kombináciou Parkouru a Street Workoutu. Tímy budú mať vyhradený čas na nacvičenie spoločnej 2 minútovej choreografie. Každý tím dostane na svoju choreografiu organizátormi zvolenú hudbu. Všetky tímy si vytvoria svoj vlastný názov tímu. Choreografiu budú hodnotiť rozhodcovia podľa bodovacieho systému. Body budú pripísané celému tímu.

2.KOLO – Členovia všetkých tímov predvedú osobitne svoj vlastný flow/freestyle o dĺžke 45 sekúnd.
Body získané jednotlivcom sa pripočítajú do im prideleného tímu. Následne sa spočítajú celkové body získané pre tím a vyhodnotí sa 1. , 2. a 3. miesto.

Hodnotiť sa bude taktiež počas 1. a 2. kola:  najlepší trik a najkrajší run (workout, parkour). Podujatie sa koná 6-7 augusta v multifunkčnom Born to trick parku v Trenčíne. Pre ľudí, ktorí sa chcú zúčastniť oboch dní je tu možnosť prenocovať v stane  priamo v areáli parku pri vode.

born-to-trick-park-trenčín

Na minuloročnej súťaži sme samozrejme nemohli chýbať. Podarilo sa nám nakrútiť niekoľko skvelých momentov, ktoré vám priblížia atmosféru tohto podujatia. Tu rozhodne chýbať nesmieš ! 🙂

Sleduj udalosť na Facebooku, práve tu sa dozvieš viac informácii. Klikni sem

Born to trick challenge 2016 – parkour, workout súťaž Trenčín | archív
5 (100%) 5 votes

Komentáre