Chalani z Prešova, ktorí popierajú gravitáciu | B.O.C crew

Dnes vám predstavíme parkour a freerun skupinu B.O.C crew. Chalani pôsobia v Prešove od roku 2006. Od tej doby nazbierali kopec skúseností v každej oblasti, ktoré toto umenie pohybu ponúka. Darí sa im aj v oblasti vystúpení, ktoré určite nespájajú s klasickým parkour a freerunning tréningom.

“Vždy nás teší spätná reakcia ľudí na niečo čo vyprodukujeme a dáme do toho kus seba (videá, vystúpenia, organizované akcie..). Aj presne takéto spätné väzby nás posúvajú dopredu aj ako jednotlivcov aj celkovo ako skupinu. Verime, že sa nám ešte niečo z toho, čo chceme dosiahnuť aj podarí. Vystriedalo sa u nás mnoho členov a dnes tvoria náš tím ľudia, ktorí to myslia naozaj seriózne a v každom z nás to prerástlo do životného štýlu. Narodili sme sa všetci terajší v Prešove a snažíme sa naše krásne mesto vyzdvihnúť a dokazovať, že aj ľudia v Prešove a celkovo na východe makajú na sebe a chcú dokazovať veľké veci. Veľká vďaka patrí fanúšikom a ľuďom, ktorí majú radi to, čo robíme. Z celého tohto vyplýva to, že najpodstatnejšie je, aby to, čomu sa človek venuje robil so srdcom.”

 

“K projektu boysONways. Zapáčila sa nám myšlienka spájať parkour s cestovaním (ako to začalo robiť už veľa parkourových tímov po svete), kde môžeme získať nové skúsenosti v parkoure, nové zážitky či nájsť nejaké nové a zaujímavé miesta pre trénovanie. V neposlednom rade natočiť zaujímavé zábery a spojiť ich do jedného videa, ktorým prispejeme do parkourovej komunity a nám ostanú spomienky. Projekt sme odštartovali tento rok prvou časťou z Bratislavy. Naša najnovšia časť boysONways je z Poľska. Máme pripravené ďalšie tripy pre toto leto tak veríme, že sa nám podarí ich úspešne zrealizovať.”

Chalani z Prešova, ktorí popierajú gravitáciu | B.O.C crew
5 (100%) 1 vote

Komentáre