Kto sme

Vitajte na portáli Nonstopfit.sk

Ste vyznavači zdravého životného štýlu a radi športujete ? Alebo ste v oblasti cvičenia a zdravia začiatočník a hľadáte rady a tipy ako na to ? Toto je to správne miesto pre vás ! Náš portál vám prináša neustále nové informácie z oblasti športu, cvičenia a zdravia. Chcete začať športovať a neviete si vybrať ? Možno sa vám zapáčia menej tradičné formy pohybu, ktoré tvoria hlavné línie tohto portálu. Načo chodiť zbytočne do drahého fitness centra, keď si môžete efektívne zacvičiť aj doma. U nás nájdete mnoho inštruktážnych videí, kde vám odborníci vysvetlia, ako správne posilňovať svoje telo. Naučíte sa základné informácie v oblasti správneho stravovania. Našou hlavnou ambíciou je vytvoriť priestor s množstvom užitočných informácii. Nesľubujeme vám úspech, všetko je len na vás !

Okrem iného náš portál podporuje športovcov v oblasti parkour, street workout, fitness a iné. U nás máte možnosť prezentovať váš pokrok v športe, ktorému sa aktívne venujete, či už formou videa alebo fotiek. Radi s vami urobíme krátky článok, záleží nám práve na vás a budeme radi, ak budete spolutvorcovia obsahu týchto stránok !

Máme za sebou dlhoročné skúsenosti v športovej oblasti parkour a freerunning, break dance, silová akrobacia, street workout, kondičné tréningy a iné. Tieto skúsenosti chceme ďalej odovzdávať a preto neustále pracujeme na nových inštruktážnych videách, ktoré vám budú pomáhať na vašej ceste za úspechom. Či už sú to akrobatické prvky z gymnastiky, parkouru, freerunningu alebo oblasť cvičenia, strečingu a zdravia.

Naše bohaté skúseností vám vieme poskytnúť aj osobne. Našu akadémiu Skill lab nájdete v Nitre na Levickej 5. Pre viac informácií nás kontaktujte cez kontaktný formulár – TU.

KTO STOJÍ ZA CELÝM PROJEKTOM ?

 

 • Martin Šimora  Zakladateľ a redaktor magazínu o športe a zdraví nonstopfit.sk. Zakladateľ parkour a freerun akadémie v meste Hlohovec – Wacademy. Okrem toho známy slovenský športovec a kondičný tréner. Pôsobí v akadémii Skill Lab v Nitre v oblasti marketingu a tiež ako tréner gymnastiky, parkouru a freerunningu. Od roku 2017 sa aktívne podieľa na organizovaní letných parkour táborov pre deti a mládež.
  • Absolvent Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, odbor literárna a umelecká komunikácia
  • Zakladateľ magazínu nonstopfit.sk
  • Kondičný tréner 1.kvalifikačného stupňa SAKT, špecializácia na všeobecnú kondičnú prípravu
  • Funkčnému pohybu sa venuje od roku 2005, patril medzi prvých parkour atlétov na Slovensku
  • Momentálne pôsobí v akadémii Skill Lab v Nitre ako tréner a marketingový manažér
  • Od roku 2014 aktívny na youtube, video kanál o športe a zdraví – NONSTOPFIT

Martin Šimora – interview o projekte Nonstopfit.sk pre televíziu Central