Najväčšia parkour a workout súťaž na Slovensku je tu opäť – už tento víkend !

Tak ako každý rok, aj teraz si pre vás ľudia z Born to trick prichystali najväčšiu súťaž v parkoure a street workoute na Slovensku. Musíme napísať, že táto akcia patrí medzi špičkové udalosti na Slovensku a každý rok sa kvalita tohto podujatia zvyšuje. Hostia a atléti prichádzajú každý rok z celej Európy, len aby si mohli spoločne zatrénovať, inšpirovať sa a užiť podujatie plné pohybu a zábavy. Tu jednoducho nesmiete chýbať !

Na čo sa môžete tešiť v roku 2017 ?

Celá akcia štartuje v sobotu 5.8 a začína súťažou v parkoure a street workoute. Pre divákov bude pripravený zaujímavý program, súťaže, hudba, stánky s občerstvením. Po súťaži sa bude grilovať alebo opekať na otvorenom ohni priamo v Born to Trick Parku. Ak chcete ostať do druhého dňa, môžete si priniesť stan a stanovať priamo v parku zadarmo, bez akéhokoľvek poplatku.

Okrem súťaže je pripravený na druhý deň priateľský tréning, kde si budete môcť zatrénovať so špičkovými atlétmi, ktorí vám radi poradia v danej športovej disciplíne.

Prídu aj  zaujímavé osobnosti, ktoré budú hodnotiť výkony súťažiacich.  Môžete sa tešiť na trénera a odborníka na optimálnu výživu Vlada Zlatoša, ďalej dvoch špičkových parkouristov zo zahraničia Stanislava Lazdana a Vladímira Polianskeho a v neposlednom rade na Petra Skokana, ktorý bude hodnotiť disciplínu street workout.

Ak ešte váhate, či sa dostaviť na túto šialenú akciu, tak si pozrite video z minulého ročníka, ktoré vám možno pomôže sa rozhodnúť. Vidíme sa tam !

Sleduj udalosť na Facebooku, práve tu sa dozvieš viac informácii. Klikni sem

 

Najväčšia parkour a workout súťaž na Slovensku je tu opäť – už tento víkend !
5 (100%) 3 votes

Komentáre