Parkour meeting Banská Bystrica 2018 | tu nesmieš chýbať !

 

Bystrica zažije veľkú akciu parkouristov. Ťahákmi sú hosť zo Španielska aj nové vybavenie !

 

Najväčšie stretnutie parkouristov je tu opäť. Parkour Meeting Banská Bystrica 2018 odhalil tohtoročné novinky!

V meste pod Urpínom sa už po ôsmykrát uskutoční medzinárodné stretnutie parkouristov s názvom Parkour Meeting Banská Bystrica 2018. Tento rok sa bude stretnutie nadšencov umenia pohybu konať od 26. do 29. júla v Hale B zimného štadióna, v parku pod Pamätníkom SNP a na ďalších miestach.

Návštevníci sa majú opäť na čo tešiť. „Hosťom podujatia bude špičkový španielsky parkourista Aral Roca Gomez z tímu Born to Trace. Takisto sme sa rozhodli trochu zainvestovať do vybavenia a kúpili sme veľkú dopadovú žinenku, do ktorej budú môcť účastníci trénovať aj náročnejšie prvky a saltá,“ prezradil novinky ôsmeho ročníka Dávid Lupták, jeden z organizátorov podujatia.

Registrácia na podujatie bola spustená iba prednedávnom a potrvá do 18. júna 2018. Ak by ste si ho chceli užiť naplno ako účastník, všetky dôležité informácie nájdete na oficiálnej stránke Meetingu (http://parkourmeetingbb.mozello.com/registracia/).

“Pokiaľ sa však na podujatie chcete prísť pozrieť iba ako diváci, registrovať sa nemusíte. Pre verejnosť opäť pripravíme aj bezplatné workshopy základov parkouru a zapojiť sa budú môcť aj do spoločných rozcvičiek v parku,” pokračoval Dávid. Ako dodal, ani tento rok nebude chýbať oceňovanie dobrovoľníctva parkouristov Parkour Spirit (http://parkourmeetingbb.mozello.com/parkour-spirit/).

Pozrieť si môžete aj foto z minulého ročníka podujatia, tohtoročný plagát a promo video!
FOTO z minulého roka: Michal Mihál

Parkour meeting Banská Bystrica 2018 | tu nesmieš chýbať !
Hodnoť tento článok

Komentáre