Street workout | ako začať - cviky pre ženy

Street workout | ako začať – cviky pre ženy

Môžu sa tomuto športu venovať aj dievčatá ? Samozrejme ! Ak si registroval/a, tak nedávno sa v Nitre uskutočnili majstrovstvá Slovenska v street workoute, kde súťažili i ženy. Víťazka Simonka Mátéová (video dolu), ktorá súťažila vo freestyle street workout ide obhajovať Slovensko na majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnia v Moskve.

Chalani zo Street workout Nitra majú v svojom klube aj dievčatá, ktoré aktívne trénujú. Dievčatá pre teba natočili niekoľko základných cvičení, ktoré ti na začiatku pomôžu 🙂

Čo si pod pojmom Street workout predstaviť? Je to cvičenie s Vlastné váhou, kombinácia posilňovania so štipkou akrobacie s gymnastickými prvkami. Tí, ktorí takto posilňujú cvičia prevažne vo workout parkoch, Ktoré dnes môžete nájsť vo väčšine MIEST na Slovensku. Taký park sa väčšinou skladá z rôznych typov hrázd si bradiel. Nič Iného vlastne nepotrebujete. Medzi základné prvky patria zhyby, kľuky, dipy na bradlách a veľa iných.  Od Tých najľahších postupujete, ako Vaša sila rastie k tým naozaj náročným prvkom. TENTO štýl cvičenia pochádza z USA je veľmi rozšírený aj v Rusku a na  Ukrajine.

Mohlo by vás zaujímať: Cvičenie s vlastnou váhou – zhyby na hrazde

Street workout | ako začať – cviky pre ženy
5 (100%) 2 votes