Tatranský pohár v street workoute | report z akcie (video)

Tatranský pohár v street workoute | report z akcie (video)

bar-heroes-nitra-street-workout-tatransky-pohar-2015

V sobotu 4. júla sa uskutočnila súťaž v Street Workoute, o ktorej sme vás už informovali. Akcia niesla názov Tatranský pohár v street workoute a konala sa v obci Liptovská Teplička. Na tejto súťaži sme sa žiaľ nemohli zúčastniť, konala sa súbežne s akciou Parkour meeting Banská Bystrica, ale chalani zo skupiny Street Workout Nitra s ktorými spolupracujeme pre vás majú krátky report z akcie.

“Na miesto súťaže sme vyrazili už vopred, keďže to nieje od Nitry najbližšie. Súťaž sa konala v najkrajšom prostredí zo všetkých doterajších súťaží, naozaj krásny výhľad na Tatry, prírodu a všetko s tým spojene. Za náš tím BarHeroes sme sa zúčastnili traja: Ľubos Kanás ako porotca, Denis Halaburda – freestyle v kategórii do 75 kg, bohužiaľ z prvého kola nepostúpil do top 10, ale v silnej konkurencii nazbieral mnoho skúsenosti. Dominik Galo – freestyle do 75 kg sa prebojoval cez prvé kolo do top 10, kde v battle one on one postúpil ďalej cez svojho súpera až do finálovej pätky, v ktorej vybojoval pekne tretie miesto. Zúčastnil sa tiež súťaže king of muscle ups, kde bol na delenom tretom mieste, ale v následnom rozstrele mu už chýbali sily. Akciu hodnotíme kladne, ciele sme splnili a spoznali sme veľa skvelých a talentovaných ľudí.”

Ak chceš vedieť presné výsledky a pozrieť si niektoré fotky z akcie, sleduj túto facebook udalosť, kde by sa mali čoskoro objaviť: Tatranský pohár v street workoute.

Oficiálne video z akcie si môžeš pozrieť tu 🙂

Tatranský pohár v street workoute | report z akcie (video)
Hodnoť tento článok

Komentáre