Videli ste nové video tanečníkov z Phantoms Crew ? Podporte ich !

Videli ste nové video tanečníkov z Phantoms Crew ? Podporte ich !

Tanečná skupina Phantoms Crew, zložená z piatich mladých chalanov, sa rozhodla požiadať o pomoc širokú verejnosť. Zaujímavé a originálne video dokumentujúce ich históriu zavesila na portál HitHit.cz  s prosbou o finančnú pomoc v ďalšom realizovaní ich cieľov a snov.

“Cieľom tohto projektu je podporiť našu tanečnú skupinu, ktorá má chuť sa ďalej rozvíjať. Každoročne cestujeme po svete, zúčastňujeme sa rôznych súťaží a prestížnych podujatí, na ktoré však treba nemalé financie. Skúšali sme rôzne granty a dotácie, ktoré však nevyšli, a preto sme sa rozhodli osloviť vás, našich fanúšikov a všetkých ľudí. Vďaka vyzbieranej sume 5 500 EUR by sme sa dokázali kvalitnejšie a hlavne rýchlejšie rozvíjať, čo sa týka tréningov a fungovania skupiny,” vyjadrila sa tanečná skupina.

Vyzbieraná čiastka by pomohla pri rekonštrukcii ich skúšobne, v ktorej pravidelne trénujú, plánujú projekty a stretávajú sa. “Pre tanečníka je dôležité mať pevné zázemie a priestor na kvalitný tréning. My sme ten svoj našli, ale potrebujeme ho trochu zútulniť a zrekonštruovať. Nepracujeme iba na sebe. Tanečné skúsenosti ďalej odovzdávame aj mladším generáciám prostredníctvom tanečných workshopov a výchovno-motivačných koncertov. Podporujeme deti a mládež aj zo sociálnej slabších rodín a detských domov tým, že im robíme workshopy počas letných/zimných táborov.”

Tanečná skupina Phantoms Crew má za sebou už množstvo úspechov. Reprezentuje seba a Slovensko na rôznych domácich ale aj zahraničných podujatiach. Počas tanečnej kariéry navštívili Poľsko, Nemecko, Fínsko, Lotyšsko, Litvu, Chorvátsko, Maďarsko, a veľa ďalších krajín. Podporou by ste im výrazne uľahčili cestovanie po svete, kde reprezentujeme našu krajinu.

A v neposlednom rade by vyzbierané peniaze použili na tvorbu profesionálneho promo videa. Svoju cestu by Vám chceli sprostredkovať pomocou profesionálneho tanečno-motivačného videoklipu. Priblížia ako žijú, ako trénujú, ako sa bavia a ako robia to, čo milujú – TANEC!

Na záver tanečná skupina dodáva: “Za každý príspevok budeme hlboko vďačný, pretože vaša podpora pôjde na reálny sen. A ktovie, možno jedného dňa niekto pomôže splniť ten váš!”

Klikni na obrázok a podpor týchto talentovaných mladých ľudí 🙂

phantoms-crew-krok-vpred

Videli ste nové video tanečníkov z Phantoms Crew ? Podporte ich !
4.9 (97.14%) 7 votes

Komentáre